DIJELI
Odličan nastup članova Atletskog kluba “Prnjavor” na danas održanom Starije juniorskom prvenstvu Republike Srpske u Banjaluci. Dominaciju pokazuje dostignuće od 8 medalja, od čega su 2 zlatne, 4 srebrene i 2 bronzane. Zlatne medalje i titule juniorskih prvaka Republike Srpske osvojili su Aldina Čajić na 5000m i sprinter Milan Vidović na 200m. Odlične nastupe i druga mjesta osvojili su Jovana Ivanković na 400m sa novim ličnim rekordom (1:05:20), Damjan Grumić na 5000m, kao i ženska štafeta 4x400m u sastavu Gabrijela Šestić, Amina Čajić, Aldina Čajić i Jovana Ivanković te fantastična muška štafeta 4x400m u sastavu Milan Vidović, Mirko Cvetić, Jovan Tomaš i Damjan Grumić. Bronzane medalje i treća mjesta osvojili su Gabrijela Šestić na 5000m i Milan Vidović na 400m. Sljedeći nastup za članove Atletskog kluba “Prnjavor” je naša 21. međunarodna ulična trka u Prnjavoru.