DIJELI

Na 23. izdanju ulične trke “Vivicitta” kojoj je Tuzla danas bila domaćin, članovi Atletskog kluba Prnjavor osvojili su pet medalja.

Na medalje su nas Prnjavorčani navikli, te nije iznenađenje kad se sa pregršt njih vrate sa takmičenja. Da sa napornim radom, dođu i rezultati dokazali su danas mladi članovi Atletskog kluba “Prnjavor”, koji si briljirali u trkama na 2.000 metara.

Za senzaciju dana pobrinula se Jovana Radulović učenica drugog razreda, koja je pobijedili u trci 6. i 7. razreda na 2.000 metara. Na istoj dionici, u konkurenciji učenika 6. i 7. razreda, prvi kroz cilj prošao je i Andrej Vasić, koji je Prnjavorčanima donio drugo zlato. Treće zlato put Prnjavora krenulo je oko vrata Gabrijele Šestić, koja je pobijedila u konkurenciji učenica 8. i 9. razreda.

Uz tri zlata, Prnjavorčani su osvojili i dva srebra. Damnjan Grumić u konkurenciji učenika 8. i 9. razreda, te Luka Volaš kod srednjoškolaca osvojili su druga mjesta u trkama na 2.000 metara.