DIJELI

Članovi Atletskog kluba “Prnjavor” kao po navici ostvaruju najuspješnije rezultate.6 Kako su završili prošlogodišnju atletsku sezonu, tako su u nizu nastavili u novoj sezoni na danas održanoj 6.Novosadskoj međunarodnoj trci sa 4 zlatne 3 srebrne i 1 bronzanom sa skorom od 8 medalja je proglašen za najuspješniji klub.

Zlatne medelja u trkama od 100 do 800m osvojili su Neda Radulović, Filip Radulović, Jovana Radulović i Damjan Grumić, srebrne Jana Živković, David Mirković i Mirko Cvetić a brnozu je osvojila Gabrijela Šestić. Preostala dva člana Jovana Ivanković i Ilija Trivunović ostvraili su plasman među prvih deset takmičara. Za atletičare nema predaha već narednog vikenda nastup na Prvenstvima Bosne i Hercegovine i Republike Srpske u krosu u Brčkom.