DIJELI
Članovi Atletskog kluba “Prnjavor” danas su bili najuspješniji klub na 7. Novosadskoj trci. Sa deset osvojenih medalja od čega čak pet zlatnih i pet srebrnih. Pobjede i zlatne medalje u Novom Sadu osvojili su Neda Radulović i David Mirković na 200m, Jovana Radulović i Filip Radulović u trkama na 400m i Damjan Grumić na 800m. Druga mjesta i srebrne medalje osvojili su Jana Živković na 200m, Milica Živković na 400m, Jovana Ivanković, Ilija Trivunović i Mirko Cvetić u trkama na 800m.
Prnjavorčani su u protekla dva dana osvojili 8. titula i zlatnih medalja u Gradišci i Novom Sadu i najavili vrlo uspješnu novu atletsku sezonu. Narednog vikenda očekuje nas jedno od najbitnijih klupskih takmičenja Ekipna prvenstva Bosne i Hercegovine i Republike Srpske u krosu koje će se održati u Tuzli.