DIJELI

Na danas održanoj uličnoj trci u Vlasenici najuspješniji od klubova učesnika bio je Atletski klub Prnjavor koji je osvojio 12 medalja.

Da se prnjavorska atletika nalazi u samom vrhu bh. atletike, Prnjavorčani su dokazali i danas. U trci djevojčica na 100 metara Jovana Radulović osvojila je drugo, a Lana Đuraš treće mjesto. Istu dionicu u konkurenciji dječaka Filip Radulović završio je kao drugoplasirani. U trci na 400 metara Valentina Dušanić osvojila je bronzu, a David Golić srebro na 600 metara i bronzu na 1000 metara.

Kada su u pitanju prnjavorski atletičari medalje su osvajali još i Aleksandra Legenović bronzu, Savo Pavlović srebro, Andrej Vasić bronzu, Maja Kuzmanović zlato, Suzana Dostanić srebro.

U glavnoj juniorskoj trci na 2000 metara do pobjedničkog postolja stigao je Nikola Petrović, koji je osvojio drugo mjesto.

Sa jednom zlatnom, šest srebrnih i pet bronzanih, Prnjavorčani su najuspješniji klub ulične trke u Vlasenici.