DIJELI

Na danas održanoj 24. Međunarodnoj uličnoj trci u Prijedoru, zapažene rezultate ostvarili su članovi Atletskog kluba “Prnjavor”.

Prnjavorčani se iz Prijedora vraćaju sa tri osvojena pobjednička postolja. Na ono najviše, popeo se Filip Radulović, koji je u trci na 200 metara osvojio prvo mjesto. Stepenicu niže stajala je Maja Kuzmanović, koja je trku na 800 metara završila kao drugoplasirana. Nikola Petrović je juniorsku trku na 1000 metara završio kao trećeplasirani. Na korak od pobjedničkog postolja bilo je još troje prnjavorskih atletičara. Kao četvrtoplasirani svoje trke završili su Aleksandra Legenović na 800, Suzana Dostanić na 600 i Anamarija Radulović na 200 metara.

Zadovoljstvo dobrim nastupima svojih atletičara nije skrivao ni trener Željko Petrović, koji je istakao kako je kompletan tim postigao izuzetno dobre rezultate, dodavši, da ih sljedeći nastup očekuje već za vikend, kada je na rasporedu prvenstvo BiH za mlađe juniore, koje će biti održano na Sokocu.