DIJELI

Sjajan nastup na uličnoj trci ima li su domaći atletičari Atletskog kluba “Prnjavor”. Okitili su se mnoštvom odličja i zablistali u svom gradu. U kategoriji prvih razreda zlatne medalje su osvojili Neda Radulović i David Mirković. U kategoriji 2. i 3. razreda zlatom su se okitili Jovana Radulović i Filip Radulović, dok se u istoj kategoriji srebrom okitila Jana Živković. U konkurenciji 4. i 5. razreda Milica Živković i Andrej Vasić ponijeli su zlatne medalje, a Ana Radulović ponijela je srebrnu medalju. Damjan Grumić je osvojio zlatnu medalju u kategoriji 8. i 9. razreda, dok je Jovana Ivanković osvojila 3. mjesto i bronzanu medalju. U konkurenciji srednjih škola atletski klub “Prnjavor” je osvojio dvije zlatne i dvije bronzane medalje. Zlatne medalju su osvojili Gabrijela Šestić i Nikola Petrović, a Jovanu Tomašu i Tanji Stanković su pripale bronzane medalje. Ovim briljantnim nastupom na izuzetno kvalitetnoj trci atletičari su dokazali da su u odličnoj formi i da su spremni za predstojeća takmičenja u sezoni!