DIJELI

Povodom 27. aprila Dana Kozarske Dubice, u gradu na Uni večeras je održano 52. izdanje “Trke oslobođenja”

Na trci su učestvovali i članovi Atketskog kluba “Prnjavor” koji su osvojili tri medalje. Do najsjanijeg odličja stigla je Gabrijela Šestić, koja je pobijedila u trci juniorki na 1.000 metara. Nova nada prnjavorske atletike Jovana Radulović priredila je još jednu senzaciju. Ona je u konkurenciji 10-ak godina starijih djevojčica osvojila drugo mjesto u trci na 1.000 metara. Treću medalju za Prnjavorčane osvojio je Nikola Petrović, koji je u trci juniora na 2.000 metara kroz cilj prošao kao treći.

Prnjavorski atletičari neće imati puno vremena za predah, pošto ih već u nedjelju očekuju nastupi u Sremskoj Mitrovici.