DIJELI

Na 25.međunarodnoj uličnoj trci u Prijedoru nastupilo je i 32 takmičara Atletskog kluba Prnjavor i ostvarilo 4. pobjede i zlatne medalje 1.mjesto na 100m kod cicibanki osvojila je Neda Radulović, 1.mjesto na 300m 2 razred OŠ osvojio je Filip Radulović takođe u istoj kategoriji 1.mjesto osvojila je i Jovana Radulović,dok se zlatom okitila i Gabrijela Šestić na 800m 9 razredi srebrene medalje i 2.mjesta su osvojili Nikola Petrović na 1000m i Andrej Vasić 400m 4 razred a bronze i 3.mjesta su osvojili Anamarija Radulović na 300m,Damjan Grumić na 800m 8 razred,Suzana Dostanić na 800m 9 razred i Savo Pavlović na 4500m u trci zadovoljstva. Aletski klub Prnjavor sa 4 zlata je među najuspješnijim klubovima učesnicima.