DIJELI

Atletičari Atletskog kluba “Prnjavor” su na seniorskom Prvenstvu BiH, održanom tokom vikenda u Banjaluci, osvojili sedam medalja i oborili nekoliko ličnih rekorda.

Miloš Popović je u trci na 3.000 metara, stipl-čez, osvojio srebrnu medalju i oborio lični rekord.

U dvije trke na 3.000 metara Đurđica Peulić bila je jednom druga i jednom treća. NJena sestra Đurđina Peulić je u trkama na 5.000 metara i 3.000 metara osvojila bronzane medalje.

Sa dvije bronzane medalje u trkama na 1.500 metara i 800 metara, kao i oborenim ličnim rekordom u obje trke, sa prvenstva se vratila Jelena Gajić.

Atletičare iz Prnjavora naredno takmičenje očekuje 14. jula u Beogradu, gdje će biti održano Prvenstvo Balkana za mlađe juniore.