DIJELI

Niz uspjeha nastavili su članovi Atletskog kluba “Prnjavor” sa 12 osvojenih medalja na krosu u Brčkom. Od pet zlatnih medalja posebno moramo izdvojiti zlato desetogodišnje Jovane Radulović u jednoj od glavnih trka mlađih juniorki, gdje je uspjela da pobijedi i po pet godina starije takmičarke. Pored Jovane pobjede i zlatne medalje osvojili su Danica Živković na 100m, Neda Radulović na 200m, Filip Radulović na 300m i Damjan Grumić u trci starijih pionira na 1500m. Druga mjesta i srebrene medalje osvojili su Jana Živković na 300m, David Mirković takođe na 300m, Jovana Radulović na 600m i Ilija Trivunović na 600m. Bronzanim medaljama i trećim mjestima okitili su se Nataša Delić u trci mlađih juniorki na 3000m, Gabrijela Šestić na 3000m kod starijih juniorki i Mirko Cvetić u trci starijih pionira na 1500m. Atletski klub “Prnjavor”, je ponovo bio najuspješniji sa pet zlatnih medalja.